Nieuws

Nieuws en ontwikkelingen met betrekking tot het Dravetsyndroom, activiteiten rondom de stichting en wetenschappelijk onderzoek

21 May 2020

Karin Jibaja: nieuw bestuurslid

De Stichting Dravetsyndroom NL/VL verwelkomt een nieuw bestuurslid: Karin Jibaja. Zij is de moeder van Alejandro (Dravetsyndroom) en Luca, en werkt als accountant bij Deutsche Bank in Amsterdam. We zijn ontzettend blij dat Karin ons bestuur komt versterken!

Karin is al langere tijd betrokken bij onze stichting. Ze was jarenlang vrijwilliger bij de Europese Dravetfederatie (DSEF) en trad onlangs toe tot het bestuur van de DSEF. Ze neemt als vertegenwoordiger van onze stichting het stokje over van Myra de Groot die aftrad als vice-voorzitter.

Voor alle teksten, foto's etc. van de website www.dravetsyndroom.eu geldt copyright ©2014 Stichting Dravetsyndroom Nederland/Vlaanderen.